П`ятниця, 29.03.2024, 08:24 | Вітаю Вас Гість

Каталог сайтів ВАУу 

відтепер ми ТУТ...

Цікави фатки філософії розвитку Google

 

Місія компанії Google полягає в тому, щоб упорядкувати інформацію з усього світу та зробити її універсально доступною та корисною.

 
Першим кроком у виконанні цієї місії стала розробка засновниками компанії Google Леррі Пейджем і Сєргєєм Бріном нового підходу до пошуку в Інтернеті. Він уперше був застосований у гуртожитку Стенфордського університету та швидко поширився серед шукачів інформації в усьому світі. Сьогодні компанію Google визнано найбільшою пошуковою системою у світі завдяки легкій у використанні безкоштовній службі, яка знаходить релевантні результати в одну секунду.
Практичність і легкість у використанні зробили Google одним із найбільш відомих у світі брендів майже повністю завдяки живому спілкуванню із задоволеними користувачами. Як бізнес Google приносить прибуток, даючи змогу рекламодавцям надавати користувачам вимірювану та рентабельну рекламу в Інтернеті, яка відповідає інформації, відображеній на певній сторінці. Це дозволяє зробити рекламу корисною для Вас, а також для рекламодавця, який її розміщує. Ми вважаємо, що Ви маєте знати, коли хто-небудь заплатив за розміщення об'яви для Вас, тому ми завжди відокремлюємо об'яви від результатів пошуку або іншого вмісту на сторінці. Ми не продаємо право на розміщення реклами в результатах пошуку та не даємо змогу людям платити за більш високий рейтинг тут.
 
"Гугол" – це математичний термін для позначення 1 зі 100 нулями. Цей термін винайдено Мілтоном Сироттою, племінником американського математика Едварда Каснера, і описано у книзі Каснера та Джеймса Ньюмена "Математика й уява". Гра слів компанії Google відображає місію компанії, яка полягає у впорядкуванні величезної кількості інформації, доступної в Інтернеті.
 

1. Зосередьтеся на користувачі, і всі інші підуть за Вами.

Від самого початку Google зосередився на забезпеченні найкращого досвіду користувача. У той час, коли багато інших компаній стверджували, що вони ставлять користувачів на перше місце, лише кілька з них змогли встояти перед спокусою та не пожертвували незначним на користь біржової ціни акцій. Google твердо відмовилися від будь-яких змін, які були б невигідними для користувачів-відвідувачів сайту:

  • Інтерфейс є зрозумілим і простим.
  • Сторінки завантажуються миттєво.
  • Розміщення в результатах пошуку не продається нікому.
  • Рекламні кампанії на сайті мають пропонувати релевантний вміст і не викликати роздратувань.
Надаючи інтересам користувачів перше місце, Google отримала найвідданішу аудиторію в мережі. Ця популярність прийшла без залучення телевізійних рекламних кампаній, а завдяки словам: один задоволений користувач поділився своїм досвідом з іншим.
 

2. Краще робити одну річ, але дуже, дуже добре.

Google займається пошуком. Ми організували найбільші у світі дослідницькі групи, які зосереджують свою діяльність виключно на вирішенні проблем, пов’язаних із пошуком, і ми знаємо, що у нас виходить добре, а що можна зробити ще краще. Шляхом безперервної роботи над складними задачами ми змогли знайти вирішення складних проблем, постійно вдосконалюючи службу, яка й без цього вважається найкращою пошуковою системою в Інтернеті Завдяки цьому мільйони користувачів здійснюють пошук інформації швидко та без жодних проблем. Ми присвятили свою діяльність вдосконаленню схеми пошуку, і це надає нам можливість втілювати нові ідеї в нових продуктах, серед яких Gmail, Google Desktop і Google Maps. Продовжуючи створювати нові продукти* та вдосконалюючи нові, ми сподіваємося реалізувати потужність пошукової системи в недосліджених областях, а також допомогти користувачам знайти та використовувати все більше і більше інформації у своєму житті.
 

3. Краще швидко, ніж повільно.

Google вірить у миттєву віддачу. Вам потрібні відповіді. І негайно. Ми обома руками "за”! Google, мабуть, є єдиною компанією у світі, мета якої – надати користувачу можливість якнайшвидше залишити його веб-сайт. Фанатично заволодівши ідеєю отримання кожного додаткового біта та байта з наших сторінок і збільшивши ефективність нашого середовища обслуговування, Google знову і знову перевищувала власні рекорди швидкості розвитку. Інші компанії впроваджували великі сервери та вважали саме їх найшвидшими засобами керування великими обсягами даних. Компанія Google вважала, що найшвидшим засобом є мережна структура персональних комп'ютерів. У той час, коли інші стикалися з очевидними обмеженнями швидкості, обумовленими пошуковими алгоритмами, Google писав нові алгоритми, які доводили відсутність обмежень. Google не припиняє працювати над удосконаленням наявної швидкості.
 

4. У мережі панує принцип демократії.

Google працює тому, що покладається на мільйони видавців веб-сайтів, щоб визначити, які інші сайти пропонують цінний вміст. Не покладаючись на групу редакторів або лише на періодичність появи певних слів, Google складає рейтинг кожної веб-сторінки за допомогою революційної технології визначення рейтингу PageRank™. PageRank оцінює всі сайти з посиланнями на веб-сторінку та визначає їх позицію, яка частково залежить від рейтингу посилань на ці сайти. Аналізуючи загальну структуру всесвітньої мережі, Google визначає, за які саме сайти, як за найкращі ресурси інформації "голосують” ті користувачі, які найбільше зацікавлені в інформації, запропонованій на цих сайтах. Ця технологія, власне, вдосконалюється в міру того, як розширюється мережа, адже кожний новий сайт пропонує іншу інформацію та, відповідно, отримує додатковий "голос".
 
 
9. Ви можете справляти враження ділової людини і без краватки.

Засновники Google дуже часто зазначають, що компанія ні до чого не ставиться так серйозно, як до пошуку. В основу своєї компанії вони заклали ту ідею, що робота має бути стимулом, а стимул – розвагою. Таким чином, культура компанії Google відрізняється від усіх інших корпоративних організацій в Америці, і це ніяк не пов’язано із всюдисущими гелевими світильниками та великими м’ячами з гуми або тим фактом, що керівник компанії готує для групи "Grateful Dead" ("Вдячний мертвець”). Аналогічно до цього, коли йдеться про наші онлайн-послуги, Google ставить на перше місце потреби користувачів, а коли – про щоденну роботу центральних офісів Googleplex, компанія Google Inc. передусім враховує інтереси своїх працівників. Компанія ставить акцент на здобутках груп і пишається індивідуальними досягненнями, що є внеском у загальний успіх компанії. Усі ідеї купуються, перевіряються та застосовуються на практиці із приголомшливою швидкістю. Зустрічі, які, як правило, тривають годинами, тепер перетворилися на коротку розмову за обідом, і лише кілька стін відокремлюють тих, хто пише код, і тих, хто реєструє чеки. У цій атмосфері тісного спілкування породжується високий рівень продуктивності та товариства, а усвідомлення того, що мільйони людей покладаються на Google, спонукає нас до ефективних дій. Дайте відповідні засоби групі людей, що хочуть змінити світ на краще, і вони це зроблять.
 

10. Досконалість не має меж.

Завжди давайте більше, ніж від Вас очікують. Для компанії Google бути кращими – це не пункт призначення, а лише початок шляху. Впроваджуючи інноваційних методи та оптимізуючи наявні, Google вибирає те, що працює добре, і використовує неочікувані рішення для вдосконалення цього. Пошукова система працює добре для тих слів, які введено правильно, але як щодо слів, уведених із помилками? Один з інженерів виявив таку потребу та створив засіб перевірки правопису, який неначе читає думки користувача. Пошук за допомогою мобільного телефону займає дуже багато часу? Наша група бездротових служб систему цифрового пошуку, завдяки якому кількість натискань клавіш для букви зменшилася від трьох до одного. Наша база користувачів нараховує мільйони користувачі, саме тому Google може визначити будь-які неполадки та виправити їх. Google заздалегідь передбачає потреби своїх користувачів, які не встигають навіть розповісти про те, що їм потрібно, а компанія вже надає їм ті продукти та послуги, що встановлюють нові стандарти – саме в цьому полягає відмінна риса нашої компанії. Постійне невдоволення станом речей у цій сфері врешті-решт стало рушійною силою в роботі найкращої у світі пошукової системи.

Форма входу
Пошук
Статистика