П`ятниця, 19.04.2024, 00:27 | Вітаю Вас Гість

Каталог сайтів ВАУу 

відтепер ми ТУТ...

Статті з працевлаштування

 

Як знайти роботу

Не секрет, що роботу завжди краще шукати, коли ви ще працюєте (і працюєте успішно) — проте в житті всяке трапляється. Може статися так, що ви потрапите під скорочення, або ж на нинішньому місці роботи просто немає перспектив для кар'єрного зростання. Наші поради допоможуть безболісно перенести всі негоди і знайти нову стартову площадку для розвитку кар'єри.

Не панікуйте!

Подивіться на зміну у кар'єрі як на початок нового шляху. Скористайтеся цим як можливістю для створення кращої кар'єри. Тепер у вас з'явився час, щоб знайти роботу з кращою зарплатою, чи кращим графіком, чи, зрештою, ближче до будинку.

Не засуджуйте колишню компанію

Під час інтерв'ю не критикуйте колишню компанію. Пам’ятайте, що потенційний працедавець нічого не знає про ваші професійні навички і про ситуацію у попередньому колективі. У першу чергу він буде проектувати вашу думку про колишню роботу на себе. Хто знає — чи не будете ви через кілька місяців тими ж фарбами описувати і його?

Намагайтесь пояснити причини звільнення зі старого місця роботи об'єктивно, без зайвого негативу.

Перепишіть своє резюме

Візьміть своє старе резюме — і перепишіть. Перш ніж додати туди нові досягнення й обов'язки на останній роботі, перегляньте записи про минулі роботи і вирішіте, які з них можна видалити. Майбутні працедавці та рекрутери хочуть знати, що чудового трапилось у вашій кар'єрі нещодавно, а не п'ять років тому.

Взагалі, краще довірити створення резюме фахівцям. Якщо ви досягли рівня топ-менеджера, то більшість експертів порадять запастися принаймні одним професійно написаним резюме. До речі, правило, відповідно до якого резюме обов'язково повинно було уміщатися на одній сторінці, уже застаріло. Зараз рекрутери надають значно більше уваги змістові CV, аніж його формі. Головне — ваше резюме повинно містити свіжу та докладну інформацію про вас.

Скористайтеся можливостями інтернету

Після того як з допомогою електронної пошти ви розіслали нове резюме з коротким повідомленням про пошук роботи, час взятися за пошук роботи у мережі Інтернет. Зараз практично усі великі компанії і рекрутингові агенції мають представництво в глобальній мережі — і саме там інформація про наявність вакансій оновлюється найчастіш.

Подумайте про продовження освіти

Якщо вам поталанило — і ви отримали вихідну допомогу, можливо, варто подумати про продовження навчання або ж про здобуття нового ступеню? Дистанційне навчання в онлайнових університетах зробило одержання освіти простішим, ніж будь-коли. В онлайновому університеті ви можете пройти навчання, узгоджуючись із власним темпом та графіком.

Крім того, ви напевно зможете підшукати щось цікаве на ринку MBA. Можливо, це допоможе вам радикально змінити область професійної діяльності.

З рекрутерами будьте конструктивні

При спілкуванні з рекрутерами не слід виявляти зайву наполегливість. Безумовно, якщо на протязу якогось часу ви не одержуєте інформації про долю свого резюме, варто зателефонувати в агентство. Однак дзвонити щодня не слід. Повірте, ніщо так не дратує рекрутера, як нав'язливі кандидати. Якщо ваша кандидатура не здається їм ідеальною для даної вакансії, ваша наполегливість лише зашкодить вам у майбутньому — коли у агенції з'явиться щось більш для вас підходяще. Загублений час — втрачені можливості

Не варто затягувати пошук нової роботи. Навіть якщо у вас досить засобів для того, щоб довгий час не працювати, постарайтеся все ж таки цього не робити. Якщо ваше ім'я надовго пропаде з поля зору, то й ринкова вартість теж неминуче знизиться.

Валерій Поляков
президент Кадрового об'єднання "Метрополіс"
http://www.metropolis.ru/

Форма входу
Пошук
Статистика